Gruss Johann (Pšov 1790 – 1855 Litoměřice)
Sv. Prokop, monogramováno a datováno vpravo dole JG 1845, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 106,5 x 82 cm, restaurováno rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |